YouNotUs – I Swear

Dziennikarz , 16 lutego 2022

Piosenka Dnia w Radiu Kaszëbë

„I Swear”, czyli pierwszy singiel duetu YouNotUs w 2022 roku (tak, tak, to ci sami panowie, którzy stoją za sukcesem „Bye Bye Bye”!) to podnoszący na duchu dance-popowy utwór, który będzie w stanie zrobić to, w czym na dłuższą metę nie pomogą kilogramy zjedzonych słodyczy i godziny spędzone przed ekranem telewizora: uwolnić endorfiny i przywrócić motyle w brzuchu!

„Przysięgam, przysięgam / brakuje mi już łez / będę tańczyć, tańczyć, żeby o Tobie zapomnieć” to zasada, którą kieruje się bohaterka nowego utworu YouNotUs.

„Mam dość tego całego bólu serca / Mam dość tego całego bólu / Mam dość tego czekania i marnowania czasu” – podsumowuje, podczas gdy syntezatory z lat 80. i niespokojne bity zapewniają szyte na miarę taneczne instrukcje.

YouNotUs to berliński duet producencki, w skład którego wchodzą Tobias i Gregor. Ich utwory: „Supergirl” (Diamentowa Płyta w Polsce), „Please Tell Rosie”, „Only Thing We Know”, „Narcotic”, „Seventeen”, „Your Favourite Song”, czy ostatni hit „Bye Bye Bye” z Michaelem Schulte, to setki milionów streamów oraz ponad 50 Platynowych i Złotych Płyt w całej Europie. Mimo sukcesu komercyjnego, YouNotUs udaje się sprostać najwyższym standardom artystycznym. Świeże, innowacyjne produkcje z tanecznym twistem, wpadające w ucho niczym popowe hity, świetny storytelling, a do tego magia podziemnego klubu muzycznego – to wszystko tworzy niepowtarzalny styl i charakter tego duetu, który obecnie jest jednym z najbardziej znaczących na niemieckiej scenie dance ostatnich lat.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: