Słuchaj Radia Kaszebe
  Patronat

  Opublikowano 11 marca, 2019 | przez Radio Kaszëbë

  MODA NA KUCHNIĘ KASZUBSKĄ w CH Osowa | 16.03

  Już 16 marca zapraszamy wszystkich miłośników kuchni kaszubskiej oraz tych, którzy uwielbiają poznawać nowe smaki, na wyjątkowe warsztaty kulinarne, które poprowadzi gość specjalny – Beata Śniechowska. Pod czujnym okiem zwyciężczyni drugiej edycji programu Master Chef, uczestnicy będą mogli sprawdzić się w roli profesjonalnych kucharzy w specjalnie zaaranżowanej strefie na terenie CH Osowa.

  Warsztaty odbędą się w czterech turach, z czego dwie dedykowane są dzieciom wraz z rodzicami. W każdej turze warsztatów może wziąć udział 12 uczestników. Wszystkie pary będą przygotowywały zupę brukwiową po kaszubsku, a dodatkowo: dzieci plince kaszubskie, a dorośli śledzika po kaszubsku. Odbędzie się także pokaz kulinarny. Przygotowanym, wyjątkowym daniem – nowoczesną interpretacją słynnej potrawy Kaszub i Pomorza „FREKASE” będziemy częstować naszych Klientów. Uczestnicy warsztatów otrzymają fartuchy oraz czapki kucharskie, jak również dla każdej pary przewidziany jest upominek. Dodatkową atrakcją będą stosika jarmarkowe, na których będą wystawione specjały kaszubskich gospodyń wiejskich. Panie, podczas zmagań warsztatowych będą służyły radą uczestnikom.

  Zaplanowaliśmy również specjalną strefę dla dzieci z wieloma atrakcjami.
  Zapraszamy w sobotę, 16 marca 2019 r. od godziny 11:00

  Jak wziąć udział w warsztatach?
  Zapisy pod adresem e-mail: warsztaty@fabrykaidei.pl

  Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Kaszebe.
  PLAN WARSZTATÓW:
  ๏ 11:00 – 12:30 Warsztaty dla dorosłych
  ๏ 12:30 – 14:00 Warsztaty dla dzieci + dorosły
  ๏ 14:00 – 15:30 Pokaz kulinarny
  ๏ 15:30 – 17:00 Warsztaty dla dorosłych
  ๏ 17:00 – 18:30 Warsztaty dla dzieci + dorosły

  Udostępnij: Share on Facebook8Share on Google+0Print this pageEmail this to someone


  O zespole

  Z nami wiesz, co słychać! Na Nordzie i południu Kaszub. Podziel się ze słuchaczami, co słychać u Ciebie. Prześlij wiadomość, zdjęcie lub film - redakcja@radiokaszebe.pl  Back to Top ↑