16 osób może wygrać udział w rejsie na pokładzie „Generała Zaruskiego”

Dziennikarz , 14 marca 2019

16 osób może wygrać udział w trzytygodniowym rejsie na pokładzie żaglowca „Generał Zaruski”. Konkurs ogłosił jego armator – Gdański Ośrodek Sportu. Dotyczy on udziału w „Gdańskiej Szkole pod Żaglami”, która rozpocznie się 10 lipca.

Tegoroczna edycja odbywa się w roku jubileuszu 80-lecia powstania żaglowca. Generał Zaruski został wybudowany w Ekenas w Szwecji, więc pierwszy przystanek będzie w jej stolicy. Na trasie są też Wyspy Alandzkie oraz Tallin i Ryga. By zostać członkiem załogi rejsu trzeba przesłać list motywacyjny. Obowiązkowym i dodatkowo punktowanym elementem oceny jest przygotowanie w dowolnej formie propozycji atrakcyjnego elementu programu rejsu – może to być np. plan zwiedzania jednego z odwiedzanych miast, prezentacja multimedialna, plan gry miejskiej, zabawa integracyjna. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19 kwietnia w Gdańskim Ośrodku Sportu.

Klëka Radia Kaszëbë, 14.03.2019


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: