ATB, David Frank – Take A Moment

Dziennikarz , 8 lutego 2024

Nowy singiel artysty nadchodzi z impetem.

Wielokrotnie nagradzany muzyk, producent i DJ ATB podzielił się ze słuchaczami nową dawką elektronicznej muzyki tanecznej. Nagrany z udziałem producenta i wokalisty Davida Franka utwór „Take A Moment” oczaruje publiczność swoim młodzieńczym i podnoszącym na duchu brzmieniem. Tętniąca życiem piosenka przypomina stare, dobre czasy i te szczególne emocje, które zostają z nami na całe życie. Wydany nakładem Virgin Records singiel z pewnością wywoła falę reakcji w branży muzycznej, podgrzewając tym samym atmosferę przed planowanym na ten rok nowym albumem ATB. Ukrywający się pod tym pseudonimem, mający na koncie ponad 1,5 mld streamów legendarny pionier elektronicznej muzyki tanecznej Andre Tanneberger jest gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w swojej karierze.

Jeśli chcesz, by ATB, David Frank – Take A Moment pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: