Bezpłatne szkolenia i dyżury w ZUS do 24 VI

Dziennikarz , 17 czerwca 2021

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnych, internetowych szkoleń i dyżuru telefonicznego – zachęca Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Na webinaria obowiązują zapisy.

Jutro odbędzie się webinarium dotyczące tworzenia dokumentów w programie „Płatnik” i zmian w tym zakresie obowiązujących od połowy maja tego roku. Początek o 10:00. W przyszły wtorek na e-spotkaniu omawiana będzie obsługa Polskiego Bonu Turystycznego. Dzień później, czyli 23 czerwca, ZUS organizuje webinarium dla płatników składek i przedstawicieli biur rachunkowych z obsługi PUE ZUS. Dokładnie za tydzień odbędą się dwa szkolenia, będą prowadzone równolegle. Będą dotyczyć: ulg w opłacaniu składek, także związanych z COVID-19 oraz świadczeń krótkoterminowych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, czyli zasiłków. Na wszystkie webinaria trzeba się zapisać wysyłając mailowe zgłoszenie.

Adresy znajdziecie na radiokaszebe.pl. Jest tam też numer telefonu, pod którym 24 czerwca dyżurować będzie ekspert ZUS. W godzinach 09:00 – 11:00 będzie udzielał porad na temat kompletowania wniosków o emeryturę i rentę oraz bezgotówkowego pobierania świadczeń.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist