Bezpłatne szkolenia „Ja w internecie” w Rumi

Dziennikarz , 6 maja 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 06.05.2019 12:55

Mieszkańcy Rumi mają ostatnią szansę, by wziąć udział w projekcie „Ja w internecie”. Są wolne miejsca na jeszcze cztery szkolenia.

– Jest też szkolenie skierowane do rolników – mówi Wiesława Pacholczyk, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Rumia.

W bezpłatnych warsztatach z poruszania się po cyfrowym świecie jak dotąd wzięło udział 220 osób. Najbliższe odbędą się pod koniec maja i na początku czerwca. Dotyczyć będą dbania o finanse w sieci, tworzenia własnej strony internetowej oraz działań w sieciach społecznościowych.

Szkolenia są bezpłatne dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez miejski samorząd w kwocie 150-u tys zł. Dwudniowe spotkania odbywają się w Szkole Podstawowej numer 7 w Rumi.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby powyżej 25 roku życia. Zapisy przyjmowane są w pokoju numer 10 w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Rumi.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: