Biblioteka w Lęborku prowadzi już zajęcia wakacyjne dla najmłodszych i młodzieży

Dziennikarz , 2 lipca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 02.07.2020 10:55

Młodzi pasjonaci teatru, miłośnicy zwierząt czy poszukiwacze przygód powinni zainteresować się wakacyjnymi warsztatami w Lęborku. Tamtejsza biblioteka organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.

Odbywać się będą do końca sierpnia. Ze względu na ograniczenia epidemiczne grupy będą liczyć maksymalnie 10 osób, a zapisać się można na wybrany okres w tygodniowych cyklach. – Jak mówiła na naszej antenie dyrektor lęborskiej biblioteki Zofia Biskupska – Lisiecka, szeroka tematyka powinna przyciągnąć każdego.

Na chętnych czekają zajęcia z aktorstwa, robotyki czy tworzenia z papieru. Przede wszystkim jednak lęborska biblioteka przyciąga księgozbiorem i otwartą dla każdego czytelnią – choć z zachowaniem odpowiednich ograniczeń.

Wakacyjne zajęcia w lęborskiej bibliotece są bezpłatne, zapisy przyjmowane są telefonicznie. Rozmowy z dyrektor placówki posłuchacie na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: