Bieg Piaśnicki już w najbliższą sobotę

Dziennikarz , 19 kwietnia 2022

Klëka Radia Kaszëbë 20.04.2022, 07:55

Prawie 300 osób zgłosiło się do Biegu Piaśnickiego, który odbędzie się w tę sobotę. Wciąż można do nich dołączyć, do czego zachęcają organizatorzy X Dni Piaśnickich w gminie Wejherowo.

Ich jubileuszowa edycja rozpocznie się w czwartek, olimpiadą wiedzy w szkole w Bolszewie. W piątek odbędzie się rajd gwieździsty imienia Edwarda Łakomego, czyli wspólna piesza wędrówka dzieci ze szkół podstawowych gminy połączona z wykonywaniem różnych zadań o tematyce związanej ze zbrodnią w lasach piaśnickich. Główne uroczystości odbędą się w sobotę. Nabożeństwo przy pomniku piaśnickim zacznie się o 10:30. Wcześniej wystartuje Bieg Piaśnicki oraz Rajd Nordic Walking – zachęca do uczestnictwa wójt gminy Wejherowo, Przemysław Kiedrowski.

Informacje o zapisach do Biegu Piaśnickiego i pełny program X Dni Piaśnickich znaleźć można na stronie internetowej gminy Wejherowo.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: