Dwudniowe webinaria o dotacjach dla rolników

Dziennikarz , 15 lipca 2021

Bezpłatnie i przez internet rolnicy mogą wziąć udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym m.in. dostępnych dla nich dotacji. Webinaria będą dwa – dziś i jutro o 11:00.

Rozłożono je na dwa dni, by skorzystać z tej formy edukacyjnej mogła jak największa grupa rolników – poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Eksperci Agencji opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych” – nabór trwa do 19 sierpnia. W e-spotkaniu uczestniczyć będą też m.in. przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Będą omawiać bieżące działania skierowane do rolników. Webinarium odbędzie się dziś i jutro z użyciem aplikacji MS TEAMS. By wziąć udział należy skorzystać z linków zamieszczonych na stronie ARiMR. Jest tam także program spotkania.

Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub dostępu do internetu, proszeni są o skontaktowanie się z oddziałem regionalnym Agencji, by dowiedzieć się w której placówce mogą wziąć udział w webinarium.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist