Enrique Iglesias & Yotuel – Fria

Dziennikarz , 9 lutego 2024

Czas na nową odsłonę niecierpliwie wyczekiwanego nadchodzącego albumu studyjnego Enrique Iglesiasa!

Artysta właśnie zaskoczył fanów singlem „Fría” (feat. Yotuel). To taneczna popowa piosenka, która oddaje istotę twórczości Enrique i Yotuela – dwóch artystów, którzy przeszli do historii muzyki latynoskiej. Wyprodukowany przez Carlosa Paucara i zmasterowany przez Randy’ego Merrilla utwór „Fría” to drugi singiel z długo oczekiwanego albumu „FINAL VOL. 2”, którego premiera zaplanowana jest na marzec tego roku.Enrique i Yotuel połączyli pop z odrobiną ska, zabierając fanów w wyjątkową podróż. Ich beztroski wieczór skupia się wyłącznie na zabawie i podnoszeniu słuchaczy na duchu. Z pomocą kubańskiego artysty, Enrique w innowacyjny sposób przekształca swoje karaibskie brzmienie. „Bardzo podziwiam Yotuela jako artystę, a współpraca z nim nad tym projektem była wspaniałym doświadczeniem. Zawsze staram się dostarczać moim fanom jak najlepszą muzykę, z pewnością udało nam się to w tym singlu”, z dumą komentuje Enrique.

Jeśli chcesz, by Enrique Iglesias & Yotuel – Fria pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: