Igor Kwiatkowski – „Tylko śmiech nas ocali” | 11 II

sala widowiskowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. [Gdynia]


Zaplanuj wydarzenie
Data: 11 lutego 2023
Godzina: 20:00
Sprawdź dojazd : sala widowiskowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.
Adres: ul. Rotterdamska 9 Gdynia
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/928549881658256/928549884991589?active_tab=about
Program

 

 

W dniu 11.02.2023 o godz. 17:00 i o godz. 20:00 (dodatkowy spektakl) w sali widowiskowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. (ul. Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia) z najnowszym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali” wystąpi Igor Kwiatkowski. Program trwa prawie dwie godziny – Igor w błyskotliwy i inteligentny sposób zapewni nam ogromną dawkę humoru!

Igor Kwiatkowski – artysta kabaretowy, autor tekstów i znakomity aktor niezawodowy. Wcześniej dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych.
Dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem i śmiechem do łez śledziła cała Polska!

Aktualnie Igor prezentuje solowy, premierowy program pt. „Tylko śmiech nas ocali”.
„Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kąpiel tylko raz w tygodniu”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to kilka z tematów, z którymi zmierzy się Artysta.

To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością, zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość. Igor pokaże Wam, że tu i teraz można spotkać wiele uśmiechu. Zobaczycie, że choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić.
Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem.

Current track

Title

Artist