Moda na świąteczne wypieki” z CH Osowa| 18-28 XII

CH Osowa [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 18 grudnia 2021
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : CH Osowa
Adres: Gdańsk
Program

Centrum Handlowe Osowa zorganizowało niezwykłą akcję „Moda na świąteczne wypieki”, w której nie tylko można odebrać tradycyjne ciasto, ale wygrać kartę prezentową.

Świąteczne odliczanie

Istnieją takie dania świąteczne, bez których większość nie wyobraża sobie świąt. To w ten czas stół wypełniony jest talerzami z śledziem, karpiem, kluskami z makiem, rybą po grecku, sałatką jarzynową, kapustą z grzybami lub grochem, pierogami, kompotem z suszonych owoców oraz słodkościami – kutią, sernikiem i makowcem. Nie ma nic lepszego od domowych, pysznych, pachnących gwiazdkowych wypieków. Niestety ze względu na codzienne obowiązki nie każdy jest w stanie samodzielnie wykonać każdą potrawę. W takiej sytuacji pomaga Centrum Handlowe Osowa, które wraz z Cukiernią Raszczyk oraz Cukiernią Sowa, swoim klientom, rozdawać będzie świąteczne wypieki pieczone według tradycyjnych receptur.

Jak odebrać ciasto?

W dniach 18-22 grudnia (od soboty do środy), należy dokonać zakupu w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w CH Osowa za min. 150 zł. Klienci mogą przedstawić maksymalnie dwa paragony. Paragony ze sklepu Auchan nie wliczają się w promocję. Następnie należy udać się do świątecznego Punktu Obsługi Promocji otwartego w godz. 12:00-19:00, pokazując dowód zakupu, który pozwoli odebrać oryginalne, świąteczne, pięknie zapakowane ciasto: keks, piernik czy makowiec. Pula ciast będzie się codziennie zmieniać. W czasie trwania akcji można odebrać nawet dwa ciasta. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Liczba upominków jest ograniczona.

Bon na świąteczne prezenty

To nie koniec niespodzianek. Akcji towarzyszy konkurs na facebookowym profilu Centrum (www.facebook.com/CHOsowa)  – do wygrania są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach CH Osowa o wartości 100 zł każda. Co zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy pod postem konkursowym
przesłać zdjęcie świątecznych wypieków, które w Boże Narodzenie będą gościły na naszych stołach. Konkurs trwa od 18 do 28 grudnia.

Current track

Title

Artist