TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI | 30 V

Polsat Plus Arena Gdynia  [Gdynia]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 30 maja 2023
Godzina: 10:00
Sprawdź dojazd : Polsat Plus Arena Gdynia 
Adres: Gdynia
Program

Przyjdź na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

Znajdź pracę marzeń i postaw na rozwój zawodowy

30.05.2023 w Polsat Plus Arena Gdynia

 

Kilkudziesięciu pracodawców, agencji i pośredników pracy, kilka tysięcy wolnych stanowisk, bogata oferta edukacyjna, możliwość wykonania makijażu i zdjęcia do CV oraz skonsultowania dokumentów rekrutacyjnych z doradcą zawodowym – to tylko kilka powodów, dla których nie może zabraknąć Cię na Gdyńskich Targach Pracy! Niezależnie czy aktywnie poszukujesz pracy czy dopiero zastanawiasz się nad zmianą ścieżki kariery – to wydarzenie jest dla Ciebie!

Targi są ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, uczestniczy w nich ponad 100 wystawców i tysiące odwiedzających – zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów. To wyjątkowa okazja, żeby poznać lokalnych pracodawców – porozmawiać, zadać pytania, dowiedzieć się więcej o warunkach i specyfice pracy, a nawet odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną. Przy okazji można wziąć udział w tematycznych prezentacjach o tworzeniu CV i zakładaniu własnej firmy, zapoznać się z formami wsparcia Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, Fundacji Gospodarczej, Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości i innych organizacji, które wspierają przedsiębiorczość i rozwój zawodowy. Myślisz o pracy za granicą? Specjaliści EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku chętnie udzielą informacji jak szukać pracy w Unii Europejskiej bezpiecznie i skutecznie.

W Strefie Edukacyjnej poznasz szkoły i uczelnie, które kształcą dorosłych. Zmiana pracy wymaga często podniesienia kwalifikacji lub zdobycia nowych umiejętności. Zobacz, czego możesz się nauczyć w Szkołach COSINUS w Gdyni, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 w Gdyni oraz w innych jednostkach edukacyjnych i szkoleniowych z regionu.

W Strefie Mundurowej przekonasz się, jak wygląda praca w służbach mundurowych. Przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Gdyni, 7 Pomorskiej Brygady Terytorialnej, Straży Granicznej w Gdyni, Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, Straży Miejskiej, Aresztu Śledczego w Wejherowie i firm ochroniarskich opowiedzą o wymaganiach wobec kandydatów, potrzebnych dokumentach i możliwych ścieżkach kariery.

W Strefie Pracodawców każdy znajdzie coś dla siebie! Będą z nami przedstawiciele m.in. branży stoczniowej, przemysłowej, produkcyjnej, usługowej, gastronomicznej i turystycznej. 

Ponad to, liczne firmy HR-owe i pracownicy pomorskich Powiatowych Urzędów Pracy zaoferują różnorodne stanowiska dopasowane do potrzeb szerokiego grona odbiorców. Targi to również wyjątkowa okazja, żeby dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji w sektorze publicznym. 

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. W tym roku partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców. Podczas targów UNHCR wspólnie z Centrum Społeczności – Gdynia zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim.

Więcej informacji o wydarzeniu 🡪 https://gdynia.praca.gov.pl/-/20859512-targi-pracy-edukacji-i-przedsiebiorczosci-w-gdyni-30-05-2023 

Gdzie i kiedy? 

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni 

30.05.2023 r. w godzinach od 10:00 do 13:00

Hala Polsat Plus Arena Gdynia 

  1. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

Wydarzenie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne, poszukujące pracy i myślące o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

Organizatorzy

Organizatorem Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia, Fundacją Gospodarczą, Laboratorium Innowacji Społecznych, UNHCR i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku.

Kontakt z organizatorem: 698 665 286, e-mail: marketing@pupgdynia.pl

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości 2023 odbędą się w ramach Europejskiego Roku Umiejętności.

Current track

Title

Artist