ZOO FESTIWAL | 30 IX- 1 X

Polsat Plus Arena [Gdańsk]

Zaplanuj wydarzenie
Data: 1 października 2023
Godzina: 15:00
Sprawdź dojazd : Polsat Plus Arena
Adres: Gdańsk
Program

ZOO Festiwal 2023: 

największa wystawa zoologiczna na Pomorzu zaprasza! 

Pomorze szykuje się na wydarzenie, które przyciągnie pasjonatów zwierząt, nauki i rozrywki z całego kraju. Pierwsza edycja ZOO festiwalu, największej wystawy zoologicznej w regionie, odbędzie się 30 września i 1 października 2023 roku w Polsat Plus Arenie w Gdańsku. 

ZOO festiwal łączy edukację, rozrywkę i możliwość zakupów. Impreza skierowana jest do różnych grup odbiorców, od dzieci po dorosłych, od właścicieli zwierząt po hobbystów, a także przedsiębiorców z branży zoologicznej, edukatorów i wystawców. Organizatorzy przygotowali bogaty program skupiający się na różnorodności i fascynujących aspektach świata zwierząt, pozwalając uczestnikom poznać różne gatunki i ich życie w naturalnym środowisku. 

Strefy 

W trakcie ZOO festiwalu uczestnicy będą mieli okazję odkryć różne strefy tematyczne. Strefa terrarystyczna z egzotycznymi gadami i płazami pozwoli dowiedzieć się, jakie warunki są niezbędne do prawidłowej hodowli. Miłośnicy zwierząt kopytnych znajdą strefę poświęconą kozy, alpaki i konie. Ponadto, przygotowane zostaną strefy ssaków egzotycznych, zwierząt gospodarskich i ryb, by zainteresować każdego uczestnika. 

Edukacja 

Prowadzone przez ekspertów zoologicznych. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Tatar, doświadczony trener psów i behawiorysta z ponad 30-letnim doświadczeniem, który dzieli się wiedzą na temat zachowań zwierząt, ich ochrony i hodowli. 

Rozrywka i odpoczynek 

ZOO festiwal to także rozrywka i relaks. Nie zabraknie przekąsek i miejsc do odpoczynku. Dla dzieci przewidziane są tematyczne animacje i niespodzianki, zapewniające niezapomniane wrażenia i naukę poprzez zabawę. 

Gwiazdy festiwalu 

Podczas ZOO festiwalu będzie można zobaczyć wiele niezwykłych zwierząt na żywo, w tym papugi, surykatki, żółwie, kucyki, fretki, króliki, lotopałanki, osły, sokoły, sowy, psy, koty oraz rybki Garra Rufa. To doskonała okazja, by poznać je bliżej, dowiedzieć się o ich życiu i potrzebach oraz podziwiać ich urok. 

ZOO festiwal już wkrótce! 

Termin wydarzenia to 30 września i 1 października 2023 roku. Szczegółowe informacje na temat programu, biletów i atrakcji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.zoofestiwal.pl

Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: