I Międzynarodowe Żeglarskie Mistrzostwa Branży Teleinformatycznej w Pucku | 6-9.06

Dziennikarz , 4 marca 2019

Od 6 do 9 czerwca 2019 roku, w Pucku, odbędą się regaty które rozstrzygną, która z firm z branży teleinformatycznej posiada najlepszą żeglarską obsadę w klasie Puck.

Regaty odbędą się na jachtach otwartopokładowych, które są unikalną konstrukcją, popularną szczególnie na Zatoce Puckiej i Gdańskiej. W trakcie 4 dni spodziewamy się wielu emocjonujących startów oraz walki do ostatniego biegu. Wieczorami na załogi będą czekały atrakcyjne imprezy integracyjne. Branża IT to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Duże grono osób związanych jest z żeglarstwem. Impreza ma na celu integrację środowiska oraz promocję żeglarstwa jako świetnego sposobu na spędzanie czasu. Oprócz regat przewidzianych dla pasjonatów tego sportu, przewidziane zostały liczne atrakcje dla osób towarzyszących – choćby rejsy po Zatoce Puckiej oraz możliwość dopingowania załóg z wody. Impreza organizowana jest przez firmę Fordek sp. z o.o. przy współpracy z Harcerskim Ośrodkiem Morskim w Pucku.
Więcej informacji oraz możliwość zgłoszenia się na stronie WWW: https://www.itcup.io
Strona WWW organizatora: https://www.fordek.pl
Strona WWW współorganizatora: https://www.hompuck.org

Film Reklamowy


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: