Internetowy konkurs KRUS o bezpieczeństwie

Dziennikarz , 3 września 2020

Internetowy test i nagrody dla stu najlepszych uczestników – tak w tym roku wygląda konkurs o bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. To jedno z działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na rzecz zmniejszenia liczby wypadków.

Wystarczy zarejestrować się na stronie bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnić formularz. Na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta. W teście jest 20 pytań, trzeba na nie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. – Nagrody dla stu najlepszych są zachętą do przypomnienia sobie zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie i przy obsłudze zwierząt – mówi dyrektor oddziału pomorskiego KRUS Marcin Drewa.

Ogólnopolski konkurs testowy z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym prowadzony będzie do 14 września. Skierowany jest do osób dorosłych pełnoletnich i ubezpieczonych w KRUS-ie. Zainteresowanych odsyłam do jego strony internetowej.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: