Jaki weekend na Półwyspie Helskim?

Dziennikarz , 19 maja 2022

Mijający tydzień minął nam na Półwyspie głównie na kontemplowaniu bezchmurnego nieba i braku wiatru, a wczoraj na próbie poradzenia sobie z upałem. Trzeba przyznać, że powyższe zjawiska pogodowe były  całkiem przyjemne, więc nie zamierzamy narzekać, ale dziś czas na zmiany.

W skrócie: dziś pływamy, jutro pływamy, a pojutrze dla odmiany też pływamy, tylko mniej.
Lekko pochmurny, ale suchy i jeszcze gorący piątek przyniesie 3-4 Bf zachodniego wiatru. Pochmurnie deszczowa sobota huknie 6 Bf z NW, a temperatura powietrza wyrówna się z wodą i osiągnie około +14C. W niedzielę wiatr zacznie odkręcać na północ i słabnąć, ale na pewno starczy go przynajmniej do południa dla surferów, którzy nie boją się przelotnych opadów no i 14C w wodzie i powietrzu.

Z punktu widzenia plażowicza ten weekend jest stracony, ale półwyspowe trawniki i surferzy będą z pewnością zadowoleni. Na szczęście później jest już tylko lato, lato i lato, czyli nie ma tego zimnego, co by na gorące nie wyszło.

www.pogodna.augustyna.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: