Jax Jones, Fireboy DML – Me and My Guitar

Dziennikarz , 11 lipca 2023Uznany producent Jax Jones powraca z podnoszącym na duchu autobiograficznym „Me & My Guitar”. Do współpracy zaprosił nigeryjskiego króla afro-popu, czyli Fireboya DML.

Utwór opowiada o nowej drodze Jonesa do odkrywania muzyki – Jax po raz pierwszy śpiewa, pokazując publice swoją wszechstronność artystyczną. Okazuje się, że wykracza ona poza DJ-skie sety, za które pokochały go miliony. W świecie dance może rywalizować tylko z Calvinem Harrisem – Jax Jones przeszedł długą drogę, odkąd zaszył się w garażu przyjaciela. Nauczyciel z weekendowej szkoły muzycznej podarował mu gitarę, a potem poszło już z górki. „Me & My Guitar” jest kontynuacją zaraźliwego singla „Whistle”, który od 19 tygodni zajmuje miejsce w Top 40 w UK i zgromadził już 54 mln streamów; odniósł także olbrzymi sukces w Polsce. Nominowany do nagród Grammy, BRIT i Ivor Novello Jax Jones sprzedał ponad 60 milionów singli i zgromadził 8 miliardów odsłuchów. Jest jedną z najważniejszych postaci na brytyjskiej scenie muzycznej, czego dowodem są współprace z takimi gwiazdami, jak Demi Lovato, Ed Sheeran, Bebe Rexha, Diana Ross, Joel Corry, Mark Ronson, Mabel, Years & Years, Martin Solveig, RAYE czy Stefflon Don. Jego ostatni album „Snacks” był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem 2019 i 2020 roku w UK.

Jeśli chcesz, by Jax Jones, Fireboy DML – Me and My Guitar pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: