Kończy się rejestracja do konkursu Gdyński Biznesplan

Dziennikarz , 21 stycznia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 20.01.2021 08:55

Nieco ponad tydzień został do zakończenia rejestracji w konkursie „Gdyński Biznesplan” z pulą nagród w wysokości stu tys. zł. Trzeba w nim zgłosić swój pomysł na prowadzenie lub rozwijanie firmy na terenie Gdyni.

Konkurs organizowany jest przez miejski samorząd nieprzerwanie od 2003 roku. Ma na celu promocję przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które chcą prowadzić biznes ale nie mają odpowiednich środków finansowych, wiedzy i doświadczenia. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie swojego pomysłu. Dla osób, które się zakwalifikują do drugiego etapu są szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu, m.in. na temat przygotowania biznesplanu, badania rynku, konstruowania biznesu czy szukania klientów. Do końca marca uczestnicy przygotują swoje biznesplany, a dziesiątka najlepszych trafi do finału. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe i rzeczowe, wsparcie przy założeniu i rozwoju działalności gospodarczej oraz edukacja menedżerska.

Zgłaszać się do „Gdyńskiego Biznesplanu” można do 31 stycznia wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist