Kubańczyk, Smolasty, Tribbs – Mbappe

Dziennikarz , 10 lipca 2023„Mbappe” to efekt współpracy Kubańczyka, Smolastego i Tribbsa, którzy postanowili w jednym utworze zawrzeć esencję wakacyjnego klimatu.

To już ostatni singiel zapowiadający premierę czwartej płyty Kubańczyka W zeszłym roku”, która 7 lipca trafi do regularnej sprzedaży. Po kilku bardzo osobistych i refleksyjnych kawałkach swoim najnowszym numerem raper udowadnia, że doskonale czuje się w każdej tematyce.
Już 21 lipca, po ponad dwuletniej przerwie, Kubańczyk powróci do oktagonu, by zmierzyć się z Alberto. Raperzy skrzyżują rękawice 21 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu podczas eventu FAME FRIDAY MMA #1. Do tej pory Kubańczyk stoczył trzy freak fightowe walki, wszystkie zakończyły się jego zwycięstwem.

Jeśli chcesz, by Kubańczyk, Smolasty, Tribbs – Mbappe pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: