Kultura w sieci

Dziennikarz , 14 lipca 2021

Klëka Radia Kaszëbë 14.07.2021, 7:55

Nowy audiobook udostępniło na swoim internetowym kanale muzeum w Wejherowie. Są też dwa pierwsze felietony Aleksandra Labudy.

Serwis z podkastami to pokłosie pandemii, podczas obostrzeń był sposobem na podtrzymanie kontaktu z odbiorcami oferty Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie. Teraz jest jest wzbogaceniem. Najnowszy audiobook to satyra autorstwa Aleksandra Majkowskiego w interpretacji Tomasza Fopke. W internetowym serwisie wejherowskiego muzeum można już też posłuchać cyklu wybranych felietonów Aleksandra Labudy, przygotowanych wraz z Biblioteką i Centrum Kultury Gminy Wejherowo. Na tym nie koniec – zapowiada Tomasz Fopke.

Oprócz audiobooków w internetowym kanale Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie opublikowano m.in relacje z wydarzeń organizowanych przez placówkę, w tym dyskusje w Ogródku Literackim. Można je znaleźć w serwisie youtube.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: