Matteo Bocelli – Fasi

Dziennikarz , 8 września 2023Matteo Bocelli prezentuje nowy singiel „Fasi”. Utwór znajdzie się na nadchodzącym debiutanckim albumie „Matteo”, który ukaże się 22 września. „Fasi” stanowi również przedsmak wyjątkowych koncertów w ramach trasy „A Night With Matteo”.

Młody Bocelli zachwyca wokalem w swoim ojczystym języku, zmagając się z wewnętrznymi rozterkami. Wynosi z nich ważną lekcję, którą w końcu dzieli się ze swoimi słuchaczami: „Możesz nauczyć się tylko, gdy upadniesz”. 25-letni Matteo oddaje się refleksji o różnych etapach swojego życia w akompaniamencie fortepianu. Siłę utworu „Fasi” oraz niespotykaną charyzmę samego artysty oddaje oficjalny teledysk. Możemy zobaczyć go w kilku sytuacjach: przy fortepianie, biegnącego przez pole, golącego brodę, a także siedzącego na łóżku, otoczonego przez spadające pióra.

Jeśli chcesz, by Matteo Bocelli – Fasi pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: