Matteo Bocelli – For You

Dziennikarz , 13 czerwca 2023Pięć lat po wydaniu pierwszego singla – „Fall on Me” z ojcem Andreą – oraz dwa lata po tym, jak po raz pierwszy pokazał się „Solo”, Matteo Bocelli nareszcie zapowiada debiutancki album. Zatytułowany po prostu „Matteo” krążek ukaże się 22 września. Pierwszym singlem z albumu jest utwór „For You”.

Album „Matteo” będzie zawierał 12 utworów, które są doskonalą angielsko-włoską mieszanką. Piosenki powstały przy pomocy Eda i Matthew Sheerana, PARISI (Ed Sheeran, Fred Again), Jesse Shatkina (Miley Cyrus, Sia, Kelly Clarkson) i Stuarta Crichtona (Kesha, Backstreet Boys, Louis Tomlinson). Pierwszy singiel zatytułowany „For You” to poruszająca opowieść o przyjaźni z dzieciństwa. Bocelli napisał piosenkę z George’em Tizzardem, Rickiem Parkhouse’em, Ryanem Johnstonem i Waynem Hectorem. Produkcją utworu zajęli się PARISI i Red Triangle.

Jeśli chcesz, by Matteo Bocelli – For You pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: