MEDUZA, OneRepublic, Leony – Fire (Official UEFA EURO 2024 Song)

Dziennikarz , 10 maja 2024

MEDUZA, OneRepublic i Leony prezentują oficjalną piosenkę UEFA EURO 2024

W połączeniu talentu muzycznego i emocji związanych z piłką nożną, włoskie elektroniczne trio MEDUZA, nominowany do Grammy zespół OneRepublic i niemiecka wokalistka oraz songwriterka Leony zaprezentowali wyczekiwaną, oficjalną piosenkę UEFA EURO 2024 zatytułowaną „Fire”. Artyści przygotowują w ten sposób słuchaczy i kibiców na to, co przyniesie pełne niezapomnianych sportowych chwil lato. UEFA EURO 2024 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca. Turniej będzie rozgrywany w dziesięciu miastach na terenie całych Niemiec – w Berlinie, Kolonii, Dortmundzie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Gelsenkirchen, Hamburgu, Lipsku, Monachium i Stuttgarcie. Pokazując europejską piłkę nożną na najwyższym możliwym poziomie, turniej zgromadzi kibiców z całego świata. Wraz z premierą piosenki, UEFA rusza z inspirującą kampanią #lightyourfire, zachęcając fanów z całego świata do podzielenia się tym, co rozpala w nich ogień i wykorzystując utwór do napędzania ich kreatywnej ekspresji. Za sprawą nowej inicjatywy UEFA chce, by fani poczuli ducha mistrzostw i zaangażowali się w nie. Organizacja zachęca fanów do publikowania filmików, w których w rytm piosenki pokazują ogień, z jakim oddają się swojej pasji. Kampania jest nie tylko okazją do pochwalenia się swoimi zainteresowaniami, ale także szansą na wygranie biletów na zaplanowany na 14 lipca wielki finał turnieju.

Jeśli chcesz, by MEDUZA, OneRepublic, Leony – Fire (Official UEFA EURO 2024 Song) pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: