MIKA – C’est la vie

Dziennikarz , 6 września 2023MIKA powraca z nowym singlem! „C’est la vie” to wyjątkowa piosenka o wyzwoleniu i niepodważalnej sile.

MIKA słynie z radosnej i nieco ekscentrycznej szczerości. Nie inaczej jest w przypadku jego najnowszego singla. „C’est la vie” nawiązuje do piosenki „Elle me dit”. To manifest mężczyzny, który budzi się pewnego ranka i postanawia, że od tej pory nareszcie będzie tylko sobą – bogatszym o swoją przeszłość, gotowym na to, co przyniesie mu przyszłość. „C’est la vie” to także hołd dla mamy artysty. Na kilka miesięcy przed śmiercią kobieta narysowała portret syna z kwiecistą głową, który podarowała mu w prezencie z okazji urodzin. To ostateczny dowód na to, że nawet w trudnych chwilach można znaleźć piękno.

Jeśli chcesz, by MIKA – C’est la vie pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: