MODELKI, Vłodarski – Chyba że z Tobą

Dziennikarz , 5 kwietnia 2024

Modelki wydają kolejny singiel.

Numer od razu donrze przyjął się w sieci. W zaledwie 8 godzin po premierze został odsłuchany 40 tysięcy razy w serwisie Spotify i ponad 50 tysięcy na YouTube. „Chyba że z Tobą” to pierwszy z trzech letniaków, które przygotowały dla słuchaczy MODELKI. Proces ich powstawania, a także krótkie snippety kolejnych numerów można podejrzeć we vlogach na kanale YouTube dziewczyn. Modelki to prawdziwe mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. W skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza, Aga oraz Ula, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.

Jeśli chcesz, by MODELKI, Vłodarski – Chyba że z Tobąi pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 04/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: