Ostatnia szansa na Tarczę Antykryzysową

Dziennikarz , 8 czerwca 2021

Klëka Radia Kaszëbë 08.06.2021 07:55

To ostatnia szansa na skorzystanie z 6 podstawowych instrumentów Tarczy Antykryzysowej – przypominają Powiatowe Urzędy Pracy. Nabór wniosków o wsparcie potrwa do 10 czerwca.

Jak czytamy na stronie kościerskiego pośredniaka do czwartku uprawnieni mogą się ubiegać jeszcze o niskooprocentowaną pożyczkę dla mikroprzedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. Samozatrudnieni mogą wnioskować o dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Natomiast o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników mogą występować mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe i kościelne osoby prawne. Wsparcie można było otrzymać na trzy miesiące, ale kto zdecyduje się teraz otrzyma je tylko za czerwiec – z uwagi na kończącą się realizację odpowiednich instrumentów finansowych. Wnioski przyjmowane są do 10 czerwca.

W ramach Tarczy Antykryzysowej będzie się jeszcze można ubiegać o bezzwrotne dotacje do 5 tys zł. To pomoc skierowana do mikro- i małych przedsiębiorstw z 65 określonych branż. Nabór wniosków potrwa do 31 sierpnia.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: