„Dzięki cyfrowym narzędziom nauczyciele mogą uatrakcyjnić swoje zajęcia” – zachęca dyrektor Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi

Dziennikarz , 1 lipca 2021

Klëka Radia Kaszëbë 01.07.2021, 08:55

Dzięki cyfrowym narzędziom nauczyciele mogą uatrakcyjnić swoje zajęcia i zbliżyć się do uczniów – mówiła na naszej antenie Elżbieta Januszewska, dyrektor Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi.

Odniosła się do projektu edukacyjnego „Lekcja: Enter”. Prowadzony jest nabór do jego drugiej edycji. Zajęcia są bezpłatne i prowadzone w małych grupach. – Można poznać korzyści z wykorzystania na lekcjach stron, aplikacji i wszelkiego rodzaju zasobów cyfrowych – podkreśla Elżbieta Januszewska. Projekt kierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych ze wszystkich przedmiotów.

Pierwsza edycja już zaprocentowała wzbogaceniem lekcji w ekologicznej podstawówce w Rumi. Nauczyciele zainteresowani udziałem w bezpłatnym szkoleniu mogą szukać informacji na stronie „Fundacji dla Was”.

Rozmowy o projekcie „Lekcja: Enter!” posłuchacie na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: