NFZ otworzył sale obsługi klienta dla zainteresowanych profilem zaufanym

Dziennikarz , 12 stycznia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 12.01.2021 08:55

Narodowy Fundusz Zdrowia otworzył sale obsługi klienta dla zainteresowanych potwierdzeniem profilu zaufanego. Ma to związek z planowanym na 15 stycznia rozpoczęciem rejestracji do szczepień przeciw Covid-19 w ramach grupy „1”.

Posiadanie potwierdzonego profilu zaufanego jest warunkiem niezbędnym dla założenia Internetowego Konta Pacjenta, za którego pośrednictwem będzie można rejestrować się do szczepień. W naszym województwie sale obsługi klienta NFZ czynne są od 08:00 do 16:00 w Gdańsku przy Podwalu Staromiejskim 69, w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53, w Chojnicach przy Leśnej 10 oraz w słupskiej delegaturze NFZ przy ulicy Poniatowskiego 4. Obsługa w salach NFZ będzie dotyczyła tylko i wyłącznie potwierdzania profilu zaufanego i zakładania Internetowego Konta Pacjenta.

Przypomnę, że będą trzy kanały do umawiania terminu szczepienia. Oprócz wspomnianego konta to telefon na bezpłatną infolinię 989 oraz zgłoszenie się do przychodni.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: