NOTD, Emei – Hold On Me

Dziennikarz , 16 listopada 2023

Multiplatynowy szwedzki duet NOTD opublikował nowy singiel zatytułowany „Hold On Me” z gościnnym udziałem Emei.

Pod względem muzycznym „Hold On Me” przynosi klasyczne dla NOTD popowo-dance’owe brzmienie, podbite tym razem dodatkowo szczyptą funku. Nostalgiczne progresje akordów doskonale komponują się z potężnym wokalem Emei, która opowiada o swoim byłym partnerze, którego nie potrafi się pozbyć. Przybliżając kulisy współpracy, NOTD zdradzają: – „Hold On Me” powstała podczas naszego campu songwriterskiego w Los Angeles w kwietniu tego roku i od razu wiedzieliśmy, że jest wyjątkowa. Kiedy poczuliśmy, że udało nam się dopracować produkcję, wysłaliśmy piosenkę do Emily (Emei), która z miejsca pokochała ją i zadeklarowała, że chce być jej częścią. Spotkaliśmy się we trójkę w Los Angeles, by nagrać jej wokal i pozamiatała.

Jeśli chcesz, by NOTD, Emei – Hold On Me pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: