*NSYNC, Justin Timberlake – Better Place

Dziennikarz , 5 października 2023Kultowy zespół *NSYNC powraca z pierwszą wspólną piosenką od ponad dwudziestu lat! Utwór „Better Place” znajdzie się na soundtracku do filmu „Trolle 3”, którego premiera zaplanowana jest na 20 października. Film wejdzie do kin w Polsce 1 grudnia.

Wielokrotnie nagradzany Justin Timberlake został producentem wykonawczym ścieżki dźwiękowej wraz z nagrodzonym Grammy producentem i autorem tekstów, Mikiem Elizondo. Poza Timberlakiem, na soundtracku znajdą się także tacy artyści, jak Kid Cudi, Camila Cabello, Troye Sivan czy Anna Kendrick. 14-utworowa kolekcja doskonale uzupełnia uniwersum „Trolli” znane z pełnych klasycznych przebojów soundtracków. Wydana w 2016 roku ścieżka dźwiękowa do pierwszego filmu z serii „Trolle” zawierała 4x platynową piosenkę „CAN’T STOP THE FEELING!”, która została najlepiej sprzedającą się piosenką 2016 roku i zadebiutowała na 1. miejscu listy przebojów Billboardu. Utwór zdobył nagrodę Grammy (Best Song for Visual Media) i otrzymał wiele nominacji, w tym do Oscara i Złotego Globu.

Jeśli chcesz, by *NSYNC, Justin Timberlake – Better Place pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: