Panie mogą się zapisywać na bezpłatne szkolenia i warsztaty w ramach akcji „Marzec na obcasach”

Dziennikarz , 19 lutego 2019

Rozpoczęły się zapisy do cyklu inspirujących wykładów i warsztatów dla pań „Marzec na obcasach”. To akcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, ale włączyły się w nią pośredniaki w powiatach.

Dzięki temu zajęcia są bardziej dostępne dla mieszkanek z różnych części województwa, w tym roku odbędą się w 18 lokalizacjach. Podczas marcowych spotkań mają być poruszane takie tematy jak: zarządzenie emocjami, biznes, motywacja, rozwój zawodowy, kompetencje i sukces. Bezpłatne spotkania i warsztaty prowadzone będą m.in. przez doradców zawodowych, psychologów biznesu czy stylistów. Wszystko po to, by więcej kobiet miało szansę na znalezienie pracy. Pomorzanki stanowią bowiem ponad 63 proc. bezrobotnych województwa. Spotkania dobędą się m.in. w Bytowie, Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pucku i Wejherowie. Harmonogram dla wszystkich lokalizacji „Marca na obcasach” zebrano na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Foto: wup.gdansk.pl

Klëka Radia Kaszëbë, 19.02.2019


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: