Piłkarze Arki Gdynia przegrali z Legią Warszawa 1:2

Dziennikarz , 11 marca 2019

Piłkarzom Arki Gdynia nie wystarczyły chęci, by pokonać Legię Warszawa. W sobotnim spotkaniu przegrali u siebie z mistrzem Polski 1:2.

Na przerwę drużyny schodziły do szatni z bezbramkowym remisem. Gole padły w drugiej połowie. Pierwszego w 59 minucie strzelił Carlitos. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Sandro Kulenović. Gdynianie próbowali odrabiać straty, w 68 minucie gola dla Arki strzelił Maciej Jankowski. Żółto-niebiescy przegrali ligowy mecz po raz piąty z rzędu. Arka spadła o dwie pozycje w tabeli ekstraklasy i zajmuje 13 miejsce. Legia Warszawa umocniła się na pozycji wicelidera i do prowadzącej Lechii Gdańsk traci jeden punkt. Gdańszczanie dopiero dzisiaj rozegrają spotkanie 25. kolejki. Przed swoją publicznością zmierzą się o godzinie 18.00 z Wisłą Płock.

Klëka Radia Kaszëbë, 11.03.2019 | Foto: Arka Gdynia