Pionierski program UrbanLab w Gdyni

Dziennikarz , 4 czerwca 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 04.06.2019 10:55

Forum Praktyków Partycypacji, wyzwania stojące przed budownictwem mieszkaniowym to niektóre z tematów spotkań zaplanowanych w gdyńskim UrbanLabie.

– UrbanLab to program, który działa od trzech miesięcy i ma na celu podniesienie jakości życia mieszkańców – mówi Magdalena Borek z Laboratorium Innowacji Społecznych.

Funkcjonowanie UrbanLab zostało zaplanowane na trzy lata z możliwością wydłużenia działalności o kolejne dwa. Gdynia jest pierwszym miastem w Polsce, która uruchomiła program. Jego koordynatorem jest Laboratorium Innowacji Społecznych, które w czerwcu zaprasza na szereg wydarzeń

Jeszcze dzisiaj do godziny 13.00 można przyjść na I Targi Innowacji Społecznych, podczas których zaprezentowane zostaną najlepsze przetestowane pomysły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w gdyńskim Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w budynku numer IV.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: