Podsumowano akcję „Super Pączki pomagają dzieciom”

Dziennikarz , 7 marca 2019

4 200 zł przekazano na Dziecięcy Klub Integracyjny Tao w Wejherowie. Wczoraj podsumowano tegoroczną akcję „Super Pączki pomagają dzieciom”.

Po raz siódmy już zorganizowała ją Cukiernia Wenta przekazując jak co roku 5 procent ze sprzedaży pączków w Tłusty Czwartek. Do uzbieranej kwoty dołożyli się też lokalni sponsorzy. Zbiórka zawsze jest na charytatywny cel związany z pomaganiem najmłodszym mieszkańcom Wejherowa – na rozwijanie ich pasji albo pomoc w leczeniu. Drugi rok z rzędu wsparcie otrzymała Fundacja Wspierania „Razem po sukces” prowadząca w Wejherowie klub TAO. Uczęszczają do niego dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością oraz ich rówieśnicy, bo jednym z celów jest integracja. Klub założono rok temu, w zajęciach bierze udział średnio dwadzieścioro dzieci. 4200 zł to kwota podobna do uzbieranej w ubiegłym roku w akcji „Super Pączek”. Wtedy fundacji przekazano o sto zł więcej.

Klëka Radia Kaszëbë, 07.03.2019 


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: