Prezentacja projektu Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie | 1.03

Dziennikarz , 25 lutego 2019

Dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku zaprasza wszystkich mieszkańców Łeby i okolic na prezentację projektu Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego. 1 marca w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec pracownicy Muzeum zaprezentują – przed południem uczniom, a po południu dorosłym – jak będzie wyglądał budynek i jakie atrakcje są planowane w Muzeum w Łebie.

Architekci przedstawią projekt budynku – na zewnątrz i w środku, Archeolodzy opowiedzą na czym polega ich praca w muzeum, Edukatorzy pokażą jak wyglądają lekcje w muzeum. W programie spotkania konkursy i upominki – dla uczniów i dla dorosłych!
Od 10.00 do 15.00 – Piknik naukowy dla uczniów, organizowany przy wsparciu Dyrekcji Zespołu Szkół w Łebie
Od godziny 17.00 – spotkanie dla mieszkańców Łeby i okolic

Zapraszamy wszystkich uczniów z Łeby i okolic na piknik naukowy – prezentację Muzeum Archeologii Podwodnej oraz atrakcji, które znajdą się w ofercie.
10.00 – klasy IV – VI
12.00 – klasy VII – VIII i 3 Gimnazjum
14.00 – klasy, realizujące Pomorski Program Edukacji Morskiej
Poskanujemy zabytki w 3 d, pobawimy się alfabetem Morse’a, przymierzymy strój nurka, posterujemy holownikiem, zanurzymy się w wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście będą konkursy z nagrodami i upominki. Czekamy na Was – 1 marca, w piątek w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: