Gdyńska pediatria w Szpitalu św. Wincentego a Paulo od 1 czerwca

Dziennikarz , 28 maja 2021

Klëka Radia Kaszëbë 28.05.2021 08:55

W Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni wstrzymano przyjęcia małych pacjentów na Oddział Pediatrii. Ma to związek z jego przeprowadzką do Szpitala św. Wincentego a Paulo.

Właśnie przy ulicy Wójta Radtkego 1 Spółka Szpitale Pomorskie ma zamiar skupić działalność pediatryczną. Oddział z Redłowa dołączy do wyremontowanego oddziału na 4. piętrze Szpitala św. Wincentego a Paulo. Przeprowadzka potrwa do 31 maja. W tym czasie w Izbie Przyjęć Szpitala Morskiego całodobowo będzie dyżurował lekarz pediatra. Jeśli zajdzie potrzeba hospitalizacji dzieci będą transportowane m.in. do szpitala w Wejherowie i innych oddziałów pediatrycznych.

Na dniach rozpoczną się też przenosiny Oddziału Chirurgii Dziecięcej z Redłowa na ulicę Wójta Radtkego 1. Przyjęcia będą wstrzymane od 01 czerwca do 31 lipca. W tym czasie dzieci i młodzież znajdą pomoc w Poradni Chirurgii Dziecięcej oraz całodobowym ambulatorium przy Izbie Przyjęć Szpitala Morskiego. Zaś pilne przypadki będą kierowane do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist