R3HAB, Pelican – Loca Loca

Dziennikarz , 28 listopada 2023

Zawodnik wagi ciężkiej na scenie dance – R3HAB łączy siły z wchodzącą na scenę grupą Pelican. Ich pierwsza kooperacja zatytułowana „Loca Loca” to dance-popowa mieszanka, która sprawdzi się także w klubie.

R3HAB nadal rozwija swój warsztat i dzięki współpracy z artystami z całego świata pokazuje swoje różne wcielenia. Dzięki łączeniu jej z różnymi gatunkami i językami artysta nieustannie przesuwa granice muzyki tanecznej. „Loca Loca” to następca znakomicie przyjętych tegorocznych singli. „Rock My Body”, w którym pojawili się INNA i Sash od kwietnia zgromadziło już ponad 100 mln streamów, z kolei „Waterfall” z Michaelem Schulte było numerem dwa w niemieckich rozgłośniach. „Loca Loca” to następca znakomicie przyjętych tegorocznych singli. „Rock My Body”, w którym pojawili się INNA i Sash od kwietnia zgromadziło już ponad 100 mln streamów, z kolei „Waterfall” z Michaelem Schulte było numerem dwa w niemieckich rozgłośniach.

Jeśli chcesz, by R3HAB, Pelican – Loca Loca pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: