Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake – Keep Going Up

Dziennikarz , 4 września 2023Toby Romeo, 21-letni producent, DJ i autor piosenek z Salzburga, jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących debiutantów w branży muzyki tanecznej.

„Alive” stanowi doskonałą równowagę pomiędzy piosenkami stworzonymi do słuchania w aucie i stałymi bywalcami parkietu. Wokal Declana J Donovana dodaje utworowi wyjątkowej głębi. Odkąd stanął na scenie głównej festiwalu Electric Love w wieku zaledwie 15 lat, Toby Romeo ciągle jest w centrum uwagi. Stworzył hit „Where The Lights Are Low” we współpracy z Felixem Jaehnem i FAULHABERem, remiksy dla takich gwiazd jak Alan Walker, Galantis i David Guetta oraz zagrał już swoje sety na całym świecie. 3,5 mln stałych słuchaczy uczyniło go jednym z najpopularniejszych niemieckojęzycznych DJ-ów. Brytyjski artysta Declan J Donovan ma już ponad 350 mln streamów na koncie. Wiele z jego piosenek dotarło na europejskie listy przebojów – sporym sukcesem cieszy się zwłaszcza w Niemczech.

Jeśli chcesz, by Timbaland, Nelly Furtado, Justin Timberlake – Keep Going Up pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: