– To będą szerokie działania przeciw depresji – kampanię „Dobrze, że jesteś” w Gdyni opisał w naszym, radiowym „Klubie Rodzica” Maciej Dębski, prezes fundacji „Dbam o Mój Z@sięg”.

Dziennikarz , 24 września 2021

foto: www.gdynia.pl

Kampania wystartuje w październiku i potrwa do czerwca.

Dopasowano ją do potrzeb różnych grup rozpoznanych podczas badań. Przeprowadzono je m.in. wśród 6 tys uczniów, tysiąca nauczycieli i tysiąca rodziców. – Wynika z nich, że wielu podupadło na zdrowiu psychicznym z powodu pandemii – mówi Maciej Dębski. Uczniowie, rodzice i nauczyciele na zajęciach i webinariach będą się uczyć rozpoznawania symptomów depresji oraz odpowiedniej profilaktyki. Całość dopełni kampania społeczna na stronie internetowej, której elementem będzie kalkulator depresji.

Kampania „Dobrze, że jesteś” i jej strona internetowa wystartują z początkiem października. Realizowane są ze środków Miasta Gdyni w ramach otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: