„Młodość nie zwalnia z myślenia” – kampania pomorskich policjantów

Dziennikarz , 13 lipca 2021

pomorska.policja.gov.pl
Klëka Radia Kaszëbë 13.07.2021, 6:55

„Nie bądź jak Paweł, nie znikaj” – zwracają się do młodzieży pomorscy policjanci w spocie, który opowiada o zgubnym połączeniu alkoholu i kąpieli w morzu.

To zawsze kiepskie połączenie – wtórują im ratownicy z Kaszubskiego WOPR-u. Nagranie zainspirowały tragiczne statystyki. Od początku czerwca w Pomorskiem odnotowano 7 utonięć, od początku roku było ich 19. W filmiku mundurowi opowiadają historię Pawła, który w Sopocie wypija kilka drinków z przyjaciółmi, a potem wchodzi do morza – żeby zniknąć. Kąpiel po kilku głębszych to jeden z grzechów głównych także wśród wypoczywających nad jeziorami – mówi ratownik Kaszubskiego WOPR-u w Garczynie Michał Zarach. Spot ku przestrodze dla nierozważnych zachowań nad wodą opublikowano m.in. na stronie pomorska.policja.gov.pl. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczyna nim kampanię pod hasłem „Młodość nie zwalnia z myślenia”.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: