VAMERO, Edine – In My Bed

Dziennikarz , 10 sierpnia 2023Lato w pełni a na imprezowym parkiecie pojawia się kolejny mocny hit! To polsko-niemiecki duet Vamero wraca do gry razem z niesamowicie zmysłową wokalistką Edine. Ich utwór „In My Bed” z pewnością usłyszycie na wakacyjnych playlistach

VAMERO to projekt polskiego producenta Andy’ego Dusta (Adriana Kaczyńskiego) i niemieckiego DJ-a Vicero (Waldemara Brjuchovica). Co miesiąc odnotowują ponad 3 200 0000 odsłuchań w serwisie Spotify!  Zdobyli aż 4 platyny za singiel „Rise Up”  nagrany wspólnie z VINAI (ponad 200 mln odsłon na Spotify)  i złotą płytę za singiel „Ghost”  (feat. Tribbs i Philip Strand). Zdobyli szerokie uznanie w Polsce, Francji, Włoszech i innych krajach. Z utworem „In My Bed” z pewnością zaznaczą swoją obecność wsród fanów energetycznych brzmień. Edine to rumuńska wokalistka i kompozytorka. Na swoich mediach społecznościowych zgromadziła potężne grono followersów, którzy kochają jej głos i chwytliwe popowe numery, którymi dzieli się między innymi na Tik Toku. Razem w Vamero debiutuje w polskich rozgłośniach radiowych.

Jeśli chcesz, by VAMERO, Edine – In My Bed pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: