W Gdyni rozpoczyna się Tydzień Profilaktyki Uzależnień

Dziennikarz , 7 czerwca 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 07.06.2019 07:55

Warsztaty i konferencje będą odbywać się w Gdyni podczas Tygodnia Profilaktyki Uzależnień. To druga edycja kampanii społecznej, która w mieście rozpoczyna się jutro.

– Program wydarzenia skierowany jest zarówno do osób specjalizujących się w niesieniu pomocy, jak i wszystkich mieszkańców Gdyni. – Przygotowaliśmy szereg wydarzeń – mówi Aleksandra Rusak z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni.

Działania w ramach Tygodnia skierowane są nie tylko do osób młodych, ale również osób starszych. – Tydzień Profilaktyki Uzależnień ma wiele różnych celów – mówi Piotr Prósinowski z działu profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

Organizatorami wydarzenia są między innymi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni i Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na mopsgdynia.pl oraz opitu.pl. Tydzień Profilaktyki Uzależnień potrwa od 7 do 14 czerwca.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: