W gminie Żukowo remontują i doposażają place zabaw

Dziennikarz , 5 września 2019

W gminie Żukowo remontują i doposażają place zabaw. Urzędnicy proszą mieszkańców, by podczas prac remontowych nie korzystali z naprawianych urządzeń.

Do końca tego tygodnia naprawiona zostanie tyrolka na placach zabaw w Baninie przy ulicy Księżycowej, Żukowie przy Gdyńskiej i w Małkowie. W ramach funduszu sołeckiego modernizowana jest nawierzchnia placu zabaw w Baninie. Wykonane zostanie też profilowanie zejścia i ułożenie dodatkowej kostki brukowej, a także bieżący remont urządzeń. W toku jest też renowacja i malowanie urządzeń w Babim Dole, Borkowie i Nowym Świecie.

Gmina Żukowo jest też w trakcie doposażania placów zabaw. W ramach funduszu sołeckiego urządzenia siłowni zewnętrznej zamontowano już w Pępowie. Następne w kolejności są place zabaw w Leźnie przy alei Lipowej i ulicy Krasickiego, w Chwaszczynie przy Węglowej i Jeziornej oraz w Miszewie. Przetarg na ich doposażenie planowany jest na przełomie września i października tego roku.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: