W Rumi w sobotę odbędzie się Festiwal Światła

Dziennikarz , 18 lipca 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 18.07.2019 12:55

W Rumi w sobotę odbędzie się Festiwal Światła – co oznacza, że akcja „Lipiec w Rumi” jest już na półmetku. Gotowy na sierpień jest już repertuar wakacyjnego kina.

W plenerze były już w Rumi przedstawienia teatralne i koncert Beaty Kozidrak. Kolejną atrakcją będzie metamorfoza parku Starowiejskiego i Miejskiego Domu Kultury.

– 20 lipca odbędzie się tam spektakl światła, dźwięku i efektów specjalnych – mówi Piotr Szymański, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Rumi.

Festiwal Światła odbędzie się w sobotę o 22.00. Akcję „Lipiec w Rumi” zakończy w ostatni weekend miesiąca zjazd Food Trucków, wystąpi też DJ – C-BOOL. – Jak mówi przewodniczący Rady Miejskiej w Rumi Ariel Sinicki, na tym nie koniec atrakcji pod chmurką. W sierpniu będą to pokazy kina letniego.

Podczas najbliższych wydarzeń organizowanych przez Urząd Miasta, mieszkańcy Rumi mają okazję otrzymać miejskie gadżety – w tym plastikowe nakładki na tablice rejestracyjne z napisem Rumia.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: