W Urzędzie Miejskim w Brusach 11 maja otwarta zostanie kasa

Dziennikarz , 8 maja 2020

W Urzędzie Miejskim w Brusach w ramach łagodzenia obostrzeń w poniedziałek zostanie otwarta kasa. Poza tym osobiste wizyty nadal są tam ograniczone.

Taką zasadę przyjęto w połowie marca w związku z epidemią koronawirusa. Preferowany jest kontakt elektroniczny i telefoniczny, a w sytuacjach pilnych petenci przyjmowani są osobiście. Do ich dyspozycji jest też skrzynka przed głównym wejściem, do której można wrzucać dokumenty potrzebne do załatwienia sprawy. Przez ostatnie półtora miesiąca do urzędu w Brusach wpłynęło blisko 1800 pism i wniosków. Jak informuje gminny samorząd – wszystkie te sprawy, jak również inwestycje, realizowane są na bieżąco i zgodnie z planem.

Otwarcie kasy w Urzędzie Miejskim w Brusach będzie dla wielu mieszkańców ułatwieniem, dlatego od 11 maja będzie czynna w dni powszednie od 08:00 do 14:00. Oczywiście nadal petenci mogą korzystać z płatności elektronicznych lub bankowych.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: