Wejherowo. Publiczne przedszkola wznowią działalność 11 maja

Dziennikarz , 8 maja 2020

W Wejherowie w najbliższy poniedziałek otwarte zostaną publiczne przedszkola i oddziały przedszkolne.

Z uwzględnieniem wszelkich środków bezpieczeństwa, zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej 11 maja otwarte zostaną przedszkola im. „Wesołej Ósemki” i „Kubusia Puchatka” oraz oddziały w szkołach podstawowych. Pierwszeństwo do skorzystania z zajęć opiekuńczych w szkole mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych oraz realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zapisywać można także dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Wniosek należy złożyć z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem do dyrektora odpowiedniej placówki. W Wejherowie wymagane jest też oświadczenie obojga rodziców o zatrudnieniu ze wskazaniem miejsca pracy i konieczności pracy bezpośredniej.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: