Willy William, Vengaboys – Boom Boom Boom Boom!!

Dziennikarz , 16 czerwca 2023Willy William i Vengaboys prezentują nową odsłonę wielkiego hity lat ’90! „Boom Boom Boom Boom!!” to numer, który wywoła miłe wspomnienia i uśmiech na niejednej twarzy!

Znany ze swojej magnetycznej energii i wyjątkowego brzmienia francuski DJ, producent i artysta, Willy William, to prawdziwa perełka na światowej scenie muzycznej. W swojej karierze niejednokrotnie udowodnił, że z łatwością i powodzeniem potrafi przesuwać muzyczne granice! Nie inaczej jest w przypadku jego najnowszej propozycji! „Boom Boom Boom Boom!!” to nowa, odświeżona wersja przeboju Vengaboys z lat 90! W połączeniu z  unikalnym stylem Willy’ego Williama numer staje się poważnym kandydatem na hit wakacji! W 2016 roku dzięki wielkiemu przebojowi „Ego” (ponad miliard wyświetleń na YouTube!) Willy William  został najczęściej wyszukiwanym francuskim artystą na Shazam! Ale to utwór „Mi Gente” z J Balvin wyniósł go na wyżyny popularności. Singiel ma ponad miliard streamów w serwisie Spotify, 3 miliardy  wyświetleń na YouTube, zdobył nagrodę MTV VMA, wielokrotnie osiągnął status diamentu, był numerem jeden w ponad 55 krajach i przez 12 tygodni zajmował top zestawienia Global Spotify!

Jeśli chcesz, by Willy William, Vengaboys – Boom Boom Boom Boom!! pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: