Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku do końca wakacji udziela porad zawodowych

Dziennikarz , 7 sierpnia 2019

Klëka Radia Kaszëbë, 07.08.2019 10:55

Udzielają bezpłatnych porad zawodowych do końca wakacji. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku organizuje akcję „Wakacje z pomysłem na siebie”.

Doradcy pomogą w podjęciu decyzji, stworzeniu ciekawego CV czy znalezieniu ukrytych talentów. Akcja jest skierowana nie tylko do ludzi młodych.

– Każdy może mieć potrzebę odbycia porady zawodowej – mówił w audycji Dzień Dobry Kaszuby Krzysztof Świętalski, doradca zawodowy.

Uczestnicy projektu dowiedzą się również jak aktywnie szukać pracy oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas konsultacji przeprowadzane są testy predyspozycji i możliwości uczestnika projektu. – Analizujemy różne czynniki – dodawał Krzysztof Świętalski.

Konsultacje odbywają się do 23 sierpnia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku oraz w Słupsku. Porady są całkowicie bezpłatne. Obowiązują zapisy telefoniczne, można umówić się również osobiście.

Rozmowy z gościem audycji Dzień Dobry Kaszuby posłuchacie jeszcze na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: