YouNotUs, Shift K3Y, Norma Jean Martine – Coming Home

Dziennikarz , 17 sierpnia 2023YouNotUs od lat odnosi sukces w całej Europie i nie tylko. Teraz berliński duet powraca z nowym, melancholijnym singlem „Coming Home”

„W muzyce chodzi o to, aby łączyć, a nie dzielić” – tą mantrą YouNotUs kierują się już od ponad 10 lat. Nic więc dziwnego, że ich klubowe i festiwalowe występy przyciągają różnorodną publikę. Berlińczycy wykorzystują w muzyce swoją przyjaźń i wspólne zamiłowanie do przygód. Tobi i Gregor – producenci, DJ-e oraz autorzy piosenek – mają jeszcze mnóstwo hitów w rękawie! Pierwszy z nich zdobyli zaledwie kilka tygodni po utworzeniu grupy. Nagrany z Alle Farben i Anną Naklab utwór „Supergirl” natychmiast zajął 2. miejsce w Niemczech i 1. miejsce w Austrii (dziś utwór cieszy się już diamentowym certyfikatem!). Po drodze wydali także hity „Please Tell Rosie” i „Only Thing We Know”, a „Narcotic” stał się niezaprzeczalnym hymnem lata 2019. Ich ostatnie przeboje, takie jak „Samba” z bryską i Louisem III czy tegoroczny „What It Feels Like” z Tobym Romeo, pomogły im zdobyć łącznie ponad miliard wyświetleń i streamów.

Jeśli chcesz, by YouNotUs, Shift K3Y, Norma Jean Martine – Coming Home pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: